kosmo-medyk.pl

kosmo-medyk- zdrowie, uroda, dieta

kolagen do picia jaki wybrać
Zakupy

Polecany kolagen do picia jaki wybrać?

Kolagen jest głównym budulcem tkanki łącznej. Jego obecność w organizmie pomaga utrzymywać elastyczność tkanek. Warto jednak pamiętać, że po 25 roku życia produkcja tego białka jest wolniejsza niż jego rozkład. Dlatego skóra staje się bardziej delikatna, a na jej powierzchni zaczynają pojawiać się zmarszczki.

Jaki kolagen wybrać?

W takiej sytuacji niezbędny jest kolagen do picia jaki wybrać, żeby uzyskać jak najszybsze efekty. Regularne spożywanie kolagenu zwiększa elastyczność skóry oraz doskonale ją nawilża. Dzięki temu nowe zmarszczki nie powstają, a istniejące ulegają spłyceniu i wyrównaniu. Już po kilku zastosowaniach widać efekty, a cera nabiera zdrowego oraz ładnego wyglądu. Kolagen do picia powinien zawierać również cynk, miedź oraz witaminę B7, E, A oraz C. Wszystkie substancje oddziaływają pozytywnie na skórę. Pomaga zredukować wpływ rodników wolnych i wspierają wytwarzanie naturalnego kolagenu, dzięki czemu można szybko pozbyć się nieprawidłowości. Każdy suplement z kolagenem należy dawkować inaczej, ponieważ występują w różnych formach. Najpopularniejsze są kapsułki oraz tabletki, które można rozpuścić w wodzie. Bardzo wygodne są kolagenowe szoty, które sprzedawane są w specjalnych buteleczkach. Każda z nich zawiera dzienną dawkę kolagenu do spożycia. Warto mieć na uwadze, że w produktach może występować różne stężenie kolagenu. Dlatego bardzo ważne jest, żeby przestrzegać instrukcji zamieszczonej na opakowaniu. Jeżeli porcje będą zbyt małe to efekty zwyczajnie się nie pojawią, natomiast zbyt duże dawki mogą powodować nieprzyjemne skutki uboczne.

Dzienna dawka kolagenu

U osób, które przekroczyły wskazaną dzienną dawkę kolagenu może wystąpić biegunka, osłabienie, bóle mięśni, a nawet zaparcia. Takie efekty występują bardzo rzadko, jednak czasami się zdarzają. Odpowiednio dobrany kolagen zatrzymuje proces starzenia, dzięki czemu można utrzymać zdrowy i młody wygląd przez długi czas. Warto zwrócić uwagę na Biocell Beauty Shots, który zawiera również witaminę B6, biotynę, ryboflawinę, niacynę, cynk oraz selen. Wszystkie substancje pomagają utrzymać zdrowy wygląd skóry oraz przyspieszają naturalną produkcję kolagenu przez organizm człowieka. Należy pamiętać, że suplementy z kolagenem wspierają również rozwój układu hormonalnego. Na wyróżnienie zasługuje także Life Light, który występuje w formie ampułek. Jest on przydatny także w sytuacji, kiedy występują zaburzenia w stawach. W ampułkach nie znajdują się sztuczne barwniki ani konserwanty, dlatego jest on w pełni bezpieczny. Suplement zawiera także biotynę oraz witaminę C.