kosmo-medyk.pl

kosmo-medyk- zdrowie, uroda, dieta

różowe końcówki włosów
Lifestyle

Jakie kolory włosów są teraz na topie?

Od kilkunastu lat klasyka w modzie została przesunięta na drugi plan, ustępując miejsca kreatywności i unikalności. Każdy z nas może wyrazić siebie za pomocą wyjątkowego stroju, makijażu lub fryzury. Dostępność ubrań i kosmetyków jest dziś większa, niż kiedykolwiek, dzięki czemu możemy wyczarować pożądany efekt w ciągu kilku godzin.
Najłatwiejszym sposobem na metamorfozę jest wizyta u fryzjera. W zależności od humoru możemy zmienić całe uczesanie lub postawić jedynie na mocniejszy akcent. Od kilku sezonów niesłabnącą popularnością cieszy się farbowanie jedynie końcówek włosów. Możemy zdecydować się na całą paletę barw, od wyrazistej czerwieni, błękitu, po romantyczne różowe końcówki włosów. Wystarczy usiąść na fotel i dać się ponieść wyobraźni.
Nowe uczesanie błyskawicznie dodaje pewności siebie. Po wyjściu od fryzjera możemy udać się na poszukiwania nowych stylizacji i kosmetyków. Jeżeli nie będziemy zadowoleni z efektów, po krótkim czasie możemy zmienić koncepcję lub skrócić fryzurę. Ogranicza nas jedynie nasza odwaga i kreatywność.

Przeczytaj więcej na mamydopogadania.pl